KULLANIM SÖZLEŞMESİ

Siz kullanıcılarımız, (“Kullanıcı”), www.coca-coladukkani.com internet sitesine (“Websitesi”) giriş yapmak, Websitesini görüntülemek ya da kullanmakla, işbu Kullanım Sözleşmesi (“Sözleşme”)’nin tarafı olursunuz. Websitesi, sizleri internet üzerinden, sizlere özel tasarlanacak Coca-Cola markalı ürünler ile buluşturmak üzere geliştirilmiş ve Vedepo Sanal Mağazacılık Ltd. Şti. (“Şirket”) tarafından gerçekleştirilen bir elektronik ticaret hizmetidir.

Websitesi’ni kullanırken, ana sayfamızda yer alan Gizlilik Politikası ve Çerezlere İlişkin Bilgilendirmeleri okumanızı tavsiye ederiz. Eğer üye olmaksızın Websitesi’nden alışveriş yaptıysanız ve bu esnada satın aldığınız ürünün size veya belirlediğiniz kişiye gönderimini sağlayabilmek için sizden bazı kişisel bilgiler talep etmişsek, bu bilgilerin işlenmesine ilişkin esasları öğrenebilmek için, Kişisel Verilere İlişkin Bilgilendirme Esasları’nı dikkatlice okumanızı, bahsedilen bilgilendirmelerdeki değişiklikleri düzenli olarak takip etmenizi öneririz.

Websitesi’ni kullanmanız halinde, işbu Kullanım Sözleşmesi’ni okumuş, kabul etmiş olduğunuz ve hukuki şart ve hükümlerin tamamında bizimle mutabık kaldığınız varsayılmaktadır. Bu şartları kabul etmemeniz halinde Websitesini kullanmamalısınız. Önemle belirtiriz ki bu hükümlerin hiçbirisi, sizin, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümlerinden doğan haklarınıza halel getirmez.

Şirket, burada yer alan hükümleri her zaman değiştirebilir. Bu sebeple, bu hükümlerin güncellenip güncellenmediğini sıklıkla kontrol etmeniz önerilir. İşbu Sözleşme ile aşağıdaki hususlara uygun davranacağınızı taahhüt edersiniz:

1- Websitesi’nin tasarımı ve Websitesi’nde yayınlanan tüm görseller, alan adı, yazılı, elektronik, grafik veya makine ile okunabilir şekilde sunulabilir tüm teknik veriler, satış sistemi, iş metodu da dâhil olmak üzere tüm içerik Şirket’in telif hakkı koruması altında olup, Şirket’in yazılı icazeti olmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, hiçbir formatta dağıtılamaz, yayınlanamaz ve sair şekilde kullanılamaz. Websitesi’nin tamamı ya da bir kısmı, başka bir internet sitesinde kullanılamaz. Haksız kullanan Kullanıcı hakkında yasal işlem yapılacaktır.

2- Şirket, Websitesi’nde yer alan bilgilerin doğru ve güncel olması, siz Kullanıcı’nın en iyi şekilde yararlanması amacına hizmet etmesi ve tüm mevzuata uygun olması için gereken azami gayreti göstermektedir. Ancak, Şirket’in tüm bu gayretine rağmen Websitesi’nde yazım yanlışları, hatalı bilgi veya yönlendirme yer alabilir. Böyle bir durumda Şirket, gerek Kullanıcı’nın yönlendirmesi, gerek kendi inisiyatifi ile gerekli tüm düzeltmeleri yapacağını beyan ve taahhüt eder.

3- Şirket, Websitesi’nin virüs koruma programları başta olmak üzere gerekli tüm koruma yazılımlarını kullanarak Kullanıcılar’ın veya Websitesi içeriğinin zarar görmesini büyük ölçüde engeller. Kullanıcı’nın kendi bilgisayar donanımı veya yazılımındaki koruma programlarının eksikliği sebebiyle Websitesi’ne girdiği anda uğrayabileceği virüs saldırıları başta olmak üzere hiçbir teknik problemden Şirket sorumlu tutulamaz. Bu konuya ilişkin, Güvenlik Bildirgesi’ni okuyabilirsiniz.

4- Şirket, Websitesi’nin kesintisiz veya her türlü hatadan ari biçimde çalışması için azami gayret gösterecektir. Ancak Şirket, Websitesi’nin verdiği hizmetlerin sübjektif Kullanıcı beklentilerini karşılayacağı garantisini vermez ve bu gibi hususlardan ötürü sorumlu tutulamaz.

5- Kullanıcı, Websitesi’ni bozma veya ters mühendislik amacıyla kullanmayacağını, Websitesi’ne, Websitesi veritabanına veya Websitesi’nin herhangi bir içeriğine zarar verici faaliyetlerde bulunmayacağını, önceden Şirket’in yazılı izni alınmaksızın herhangi bir otomatik program, bot yazılımı, veri taraması gibi sistemleri kullanmayacağını, toplu elektronik iletişimde bulunmayacağını, sahte siparişler vermeyeceğini, üye olmaksızın verilen siparişlerde zorunlu olarak doldurulması gereken tüm bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde dolduracağını ve sayılanlarla sınırlı olmaksızın Websitesi’ni hiçbir şekilde hukuka aykırı şekilde kullanmayacağını, beyan ve taahhüt etmektedir.

6- Websitesi üzerinde, Şirket’e ait olmayan bazı başka reklam ve bağlantılar olabilir. Burada sunulan hizmetler veya ürünler, Şirket incelemesine tabi olmayıp, Şirket bu hizmetler veya ürünler bakımından hiçbir sorumluluğu haiz değildir. Bu başka sayfaların içeriğini görmek veya buralardaki hizmetten yararlanmak, tamamen Kullanıcı’nın kendi tercihi olup, bu konudaki talepler Şirket’e yöneltilemez.

7- Kullanıcı’nın üye olmadan Websitesi’nden alışveriş yapması halinde, Şirket, Kullanıcı’ya ait hiçbir kredi kartı verisini saklamadığını, ödeme işlemlerinin tamamen Websitesi üzerinden yapılan yönlendirme ile Kullanıcı’nın seçtiği bankanın ödeme arayüzü üzerinden gerçekleştiğini taahhüt eder. Kullanıcı, bu konudaki taleplerini Şirket’e karşı ileri süremez.

8- Kullanıcı, Websitesi üzerinden yapmış olduğu alışverişlere ilişkin yorumlar bırakabilir. Tüm bu yorumlar, Şirket tarafından memnuniyetle karşılanır ve Şirket veya Şirket’in bağlı olduğu grup şirketler ya da Şirket’in birlikte çalıştığı acente, ticari vekil, temsilci gibi ifa yardımcıları tarafından kullanılabilir.

9- Kullanıcı, bu Sözleşme’ye aykırı davranması halinde, Şirket’in uğrayabileceği zararı karşılamayı kabul ve taahhüt eder.

10- İşbu Sözleşme’den doğacak ihtilaflara, Türkiye Cumhuriyeti mevzuatı uygulanacaktır.