Maalesef - bu ürün artık mevcut değil

Doğadan Yeşil Çaylar Süper 5'li Paket

Teslim tarihi: 1-3 gün
27,50 ₺
-
Adet
+

Doğadan Yeşil Çay Açai Ananaslı Çay(20’lik): Sağlıklı yaşam tarzını benimseyenler için, egzotik meyvelerden Ananas ile Açai Meyvesinin yeşil çay ile buluştuğu güçlü antioksidan desteği...

Doğadan Yeşil Çay Yumuşak İçimli(20’lik): Özenle seçilmiş taze çay yaprakları ile hazırlanan Doğadan Yumuşak İçimli Yeşil Çay, yumuşak lezzetiyle, yeşil çay desteğinden yararlanmak isteyenlerin yeni alışkanlığı olacak. Doğadan Yumuşak İçimli Yeşil Çay ile yeşil çayın tüm iyiliğini ve taze çay yapraklarından gelen yumuşaklığı her yudumda hissedeceksiniz.

Doğadan Ginkgolu Yeşil Çay(20’lik): Yeşil çayla birleştiğinde antioksidan etkisi artan Ginkgo Biloba bitkisi ile özel buluşma, sağlığına özen gösterenler için...

Doğadan Yeşil Çay Chai(20’lik): İçeriğindeki baharatların antimikrobiyal etkisi ve canlandırıcı desteğiyle tazelenmeniz için.

Yeşil Çay Yasemin Karışımı(20’lik): Yeşil çay ile ilgili tüm önyargıları yıkan, yeşil çayı daha yumuşak ve keyifli bir deneyime dönüştüren Yumuşak İçimli Yeşil Çay şimdi yasemin çiçekleri ile buluştu.