Maalesef - bu ürün artık mevcut değil

Burn 4 x 250 ml-BIG BURN FEST KAMPANYALI

Ücretsiz kargo
Teslim tarihi: 1-3 gün
13,60 TL

KARGO BEDAVA


BIG BURN FESTIVAL Katılım Detayları Aşağıdadır


İçindekiler

Su, şeker, asitliği düzenleyiciler(sitrik asit, sodyum sitrat), karbondioksit, taurin, aroma vericiler, koruyucu (potasyum sorbat), kafein( en fazla 150 mg/L), inositol, renklendirici (allur red*) , antioksidan(askorbik asit), guarana ekstraktı, gindeng ekstraktı, gluloronolakton, niasin (vitamin B3), tiamin (vitamin B1).

Enerji ve Besin Öğeleri 100 ml

Enerji 53,6 kcal (224 kJ),

Yağ 0,0 g,

Doymuş Yağ 0,0 g,

Karbonhidrat 12,8 g,

Şeker 12,8 g,

Lif 0,0 g,

Protein 0,0 g,

Sodyum 0,0 g

-
Adet
+

BIG BURN FESTIVAL Biletinde geçerli 50TL'lik indirim kuponunuzu HEMEN ALIN!

 

Burn 4 x 250 ml ürün alımlarında; Big Burn Festival biletlerinde geçerli 50TL'lik indirim kuponu anında sizlerle. Yapmanız gerekenler çok kolay!

 

Hemen Coca-Cola Dükkanı'na kaydolun ve Burn 4 x 250 ml siparişi verin; hem Burn'un eşsiz enerjisini hem de Big Burn Festivali'nin tadını çıkarın. 

 

Kampanya Katılım Koşulları: Alınan ürün karşılığında, Biletix'te geçerli 50TL'lik indirim kodu elektronik posta ile en geç 48 saat içerisinde e-postanıza gönderilecektir. İndirim kodları sadece Biletix'te geçerli olup; bir sefere mahsus kullanılabilmektedir. İndirim kodunun bilgileri tamamen tüketicinin sorumluluğunda olup; herhangi bir bilgi tutulmamaktadır. Kuponun kullanılması durumunda ürün ya da para iadesi yapılamamaktadır.